FAQ - najczęściej zadawane pytania


Jak się z wami skontaktować?
Odp.: Wszystkie dane, niezbędne do kontaktu z nami, znajdziesz w zakładce Kontakt na naszej stronie internetowej.

Jak przekazać zlecenie?
Odp.: Wystarczy skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza znajdującego się w zakładce Kontakt lub bezpośrednio poprzez e-mail biuro@politerowani.pl. Na e-maile staramy się odpowiadać zaraz po ich otrzymaniu, najdalej dzień później.

Ile kosztują poszczególne usługi?
Odp.: Wszystko zależy od branży, dla której przygotowujemy zlecenie. Każda z nich jest nietypowa i każda wymaga nieco innego podejścia — jedne tematy są prostsze, innym trzeba poświęcić o wiele więcej czasu. Dlatego nie możemy jednoznacznie określić, jaki będzie koszt usługi. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami – wszystkie dane można znaleźć w zakładce Kontakt na naszej stronie – i przedstawienia swojego zlecenia. Po zapoznaniu się z Twoimi oczekiwaniami, zaproponujemy cenę adekwatną do zadania, z którym przyjdzie nam się zmierzyć, a także taką, która zadowoli Ciebie i Twój portfel.

Potrzebuję tekstów na moją stronę www, ile potrwa ich napisanie?
Odp.: Wszystko zależy od wielkości Twojej witryny oraz liczby podstron, które trzeba będzie zapełnić treścią, a także długości tekstów. Jeżeli jest to niewielka strona, np. taka jak nasza, przygotowanie tekstów potrwa kilka dni (trzy do czterech), jeśli większa – pisanie i redagowanie może potrwać do dwóch tygodni. Zawsze dbamy o to, aby nasze teksty były wysokiej jakości, pożyteczne, interesujące i opracowane w taki sposób, abyś wyróżniał się na tle konkurencji. Takie pisanie wymaga czasu, dlatego nie jesteśmy w stanie jednoznacznie określić terminu realizacji Twojego zlecenia. Jeśli jednak z jakiegoś powodu potrzebujesz tekstu jak najszybciej – napisz lub zadzwoń do nas! Zrobimy wszystko, aby ci pomóc!

Jak często będziecie umieszczać nowe posty na moim fanpage'u na Facebooku?
Odp.: Wszystko zależy od Ciebie! Jeśli chcesz, aby Twój fanpage był aktualizowany codziennie, tak też będzie, jeśli raz na tydzień – nie ma problemu. To Ty ustalasz, jaką liczbę postów chcesz na nim umieszczać. Najlepiej jednak, jeśli nowe wpisy pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. Ważne, aby „starzy” klienci pamiętali o Tobie, a nowi nie mieli wątpliwości, że prowadzisz działalność i wciąż jesteś dostępny.

Jak często będziecie umieszczać nowe wpisy na moim blogu?
Odp.: Zgodnie z Twoimi życzeniami. Tak jak w przypadku Facebooka, tutaj także Ty decydujesz. Jeśli jednak możemy coś zasugerować, warto średnio w ciągu tygodnia umieszczać na blogu chociaż jeden wpis. Ale wszystko zależy od Ciebie!

Jak długo trwa napisanie specjalistycznego artykułu?
Odp.: Tak jak w przypadku tworzenia tekstów na strony www, nie jesteśmy w stanie jednoznacznie określić czasu realizacji zlecenia. Wszystko zależy od branży, z jaką przyjdzie nam się zmierzyć, dlatego najlepiej skontaktować się z nami bezpośrednio.

Czy ustalacie wcześniej harmonogram wpisów na Facebooku i blogu?
Odp.: Oczywiście! Wysyłamy do Ciebie harmonogram wpisów z tygodniowym wyprzedzeniem, abyś mógł się z nimi zapoznać. My także potrzebujemy czasu, aby wprowadzić ewentualne poprawki zgodnie z Twoimi sugestiami.

Czy muszę podpisać z wami umowę?
Odp.: Nie. Na dane zlecenie wystawiamy fakturę VAT.znak zapytania

Czy wiesz, że...

  • w dawnej polszczyźnie, oprócz czasu przeszłego, funkcjonował także czas zaprzeszły? Służył do podkreślenia, która z dwóch czynności przeszłych była wcześniejsza, np. "Poszedłem był do kina i obejrzałem film". Dziś czas zaprzeszły jest praktycznie nieużywany.
  • wyszukiwarka Google korzysta z algorytmów, czyli programów komputerowych, o nazwach Panda, Pingwin i Koliber? To właśnie dzięki temu zwierzyńcowi wyszukiwarka zwraca najbardziej wartościowe i dopasowane do naszego zapytania wyniki.
  • najdroższą książką świata jest "Kodeks Leicester" Leonarda da Vinci? Zapisana pismem lustrzanym zawiera przeróżne pomysły Leonarda z wielu dziedzin nauki. Znajduje się w posiadaniu Billa Gatesa, a jej wartość szacuje się obecnie na około 50 milionów dolarów.

Znajdź nas na


Facebook ikona Twitter