Kontakt

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, masz pytania, wątpliwości do rozstrzygnięcia, chciałbyś się dowiedzieć czegoś więcej na temat korzyści posiadania na swojej stronie internetowej czy blogu wysokiej jakości treści, zapraszamy do skontaktowania się z nami za pośrednictwem formularza lub poczty e-mail. Odpowiemy wyczerpująco na każde zapytanie. Zapraszamy!

politerowani.pl
e-mail: biuro@politerowani.pl
NIP: 5992944214


Imię i nazwisko:


Adres e-mail:


Treść wiadomości:


Wpisz wynik działania (liczbę):  2 + 1 =

znak zapytania

Czy wiesz, że...

  • w dawnej polszczyźnie, oprócz czasu przeszłego, funkcjonował także czas zaprzeszły? Służył do podkreślenia, która z dwóch czynności przeszłych była wcześniejsza, np. "Poszedłem był do kina i obejrzałem film". Dziś czas zaprzeszły jest praktycznie nieużywany.
  • wyszukiwarka Google korzysta z algorytmów, czyli programów komputerowych, o nazwach Panda, Pingwin i Koliber? To właśnie dzięki temu zwierzyńcowi wyszukiwarka zwraca najbardziej wartościowe i dopasowane do naszego zapytania wyniki.
  • najdroższą książką świata jest "Kodeks Leicester" Leonarda da Vinci? Zapisana pismem lustrzanym zawiera przeróżne pomysły Leonarda z wielu dziedzin nauki. Znajduje się w posiadaniu Billa Gatesa, a jej wartość szacuje się obecnie na około 50 milionów dolarów.

Znajdź nas na


Facebook ikona Twitter